пʼятниця, 8 серпня 2014 р.

Голова Буської РО ВО "Свобода" Богдан Гринишин звітує за 100 днів роботи на посаді голови Буської РДА

Спільними зусиллями будуймо Українську державу
22  квітня 2014року  РОЗПОРЯДЖЕННЯМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ мене призначено головою Буської районної державної адміністрації Львівської області"
Дозвольте відзвітувати. за 100 днів роботи на посаді голови РДА.
 
Перші кроки:
-змінено попереднє керівництво РДА повністю
-забезпечено проведення чесних і прозорих виборів Президента України 25 травня 2014 року
-відбулися кадрові зміни в керівництві МВС району  ротація керівника прокуратури Призначено нового головного лікаря Буської центральної лікарні погоджено на звільнення директора державного підприємства   Буський лісгосп
-проведена реорганізація Буської РДА скорочено штат працівників в кількості 7 посад
-створено штаб щодо соціального забезпечення осіб які прибули із зони проведення АТО організовано допомога по їх поселенню
Проводяться мобілізаційні заходи щодо призову та  збору допомоги для учасників АТО та жителів звільнених від терористів територій на сході нашої держави. забезпечено прозору звітність щодо отриманих коштів, висвітлено кожен крок із передачі допомоги нашим воякам.
-відновлено роботу звукового оповіщення  в Буську Ремонт сирени і встановлення проводилось за позабюджетні кошти
В районній державній адміністрації утворені та працюють
- постійна комісія з питань розгляду звернень громадян,
- спостережна комісія осіб щодо  умовно-достроково звільнених від відбування покарання з місць позбавлення волі.
- робоча група у справах альтернативної (невійськової) служби
-  створена робоча група щодо проведення моніторингу виконання місцевих бюджетів ліквідації заборгованості
-комісія з питань надання державних допомог і субсидій
-  проводяться засідання дорадчого органу Буської райдержадміністрації по роботі з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.
- До дитячого будинку сімейного типу у місті Буськ влаштовано двох дітей, позбавлених батьківського піклування 1998 та 2000 років народження.
- на прохання батьків-вихователів  Севруків в будинку сімейного типу  розпочато ремонтні роботи з усунення пошкоджень каналізаційної мережі.за спонсорські матеріали
- На виконання урядової телеграми Міністерства аграрної політики та продовольства щодо вжиття невідкладних заходів з організації забезпечення жителів звільнених від терористів населених пунктів Донецької та Луганської областей продуктами харчування в Буському районі проведено зустріч з керівниками сільськогосподарських підприємств, під час якої опрацьовано можливість надання посильної допомоги східному регіону у вигляді продукції підприємств агропромислового комплексу Бущини
- В рамках державної програми закупівель медичного автотранспорту, Буський район отримав 3 карети швидкої медичної допомоги
-За результатами наради зважаючи на значну кількість звернень мешканців с. Соколівка, депутатів, призупинили процедуру закриття відділення, Ощадного банку  провели зустрічі з громадянами з метою роз’яснення принципу роботи банківських установ.
-  розпочато ремонтно-будівельні роботи по школах с. Андріївка-1млн500тис. грн, с.Задвір’я-1млн.335тис. грн та та м. Буськ  школа№1-1млн.200тис.грн в  народному домі с. Топорів на1млн.480тис.грн  по проекті "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури", який на 80% фінансується урядом Німеччини через німецький банк розвитку КРМ, впроваджує мікропроекти на рівні сіл та маленьких міст і передбачає проведення ремонтно-будівельних робіт, придбання обладнання, проведення навчання та консультаційних послуг для громад  Очікується, що роботи по трьох об’єктах будуть закінчені не пізніш ніж 10 листопада 2014 а народного дому в жовтні.Додатково переможцем конкурсу став дошкільний навчальний заклад м Буська «Берізка»-1млн.237тис.грн
- створено  районний конкурсний комітет з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування; склад комітету з визначення робочого органу затверджений (новий маршрут Львів-Н.Ріпнів(Германівка)
- допомога в  оформленні права власності на існуючу земельну ділянку, на якій збудовано житловий будинок. матірі героїні «Небесної сотні» Ольги Бури - Надією Григорівною Матвіїв, яка проживає в с. Ріпнів Буського району.
-  організували роботу  у м.Буськ з 10 по 20 червня безкоштовної "Медична клініки на колесах "Дар Життя".
-розпочато добудову Буського краєзнавчого музею при районному народному домі господарським методом за позабюджетні кошти
-відремонтовано аварійну стелю за спонсорські кошти в народному домі с Яблунівка
-завершуються роботи по шкільних вбиральнях всі школи Буського району мають внутрішні туалети
-розпочато роботи по ремонту доріг:Буськ-Вузлове засвоєно 628тис . грн. на капітальний ремонт за листом голови РДА додатково виділено 185тис грн. Полоничі-Богданівка 99тис додатково виділено 98тис грн..Кути-Заболотці -99тис додатково 98тис.грн.На дороги загального користування  виділено 275тис грн. а саме на дорогуКрасне-Чемеринці 75тис(через Андріївку)Буськ- Ракобовти-85тис грн. .Чаниж-80тис грн щодо дороги через смт.Красне ремонт проводиться по мірі поступлення матеріалів Вище перераховані суми  виділені з державного бюджету.Роботи будуть виконуватися струменевим методом.
-надано пропозиції по Кіотському протоколі на суму4млн982тис.грн –заміна по школах вікон і зовнішніх дверей.
-поліклінічне відділення смт.Олесько отримає 50тис грн. на ремонт будівлі Замовник робіт УКБ
Протягом 2014року забезпечено своєчасно та в повному обсязі виплату заробітної праці з нарахуванням працівникам бюджетних установ району проведено оплату за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги  придбання медикаментів та продуктів харчування .Здійснюється фінансування інших так званих незахищених статей видатків в першу чергу –придбання пального для школяриків та Буської лікарні послуг зв’язку інших життєво необхідних видатків.
Для забезпечення своєчаснихта вповному обсязі виплати відпускних та допомог на оздоровлення педпрацівникам району оформлено документи та взято 4 короткотермінові позики з єдиного казначейського рахунка на суму 5.5млн.грн що дало змогу виплатити відпускні та оздоровчі медпрацівникам району в сумі 7.2млн.грн.Станом на 1 серпня 2014 року вся заборгованість по короткотермінових позичках погашено а заробітна плата з нарахуваннями бюджетній сфері району за другу половину липня профінансовано в сумі 2.6млн.грн без одержання позики.
   
     Проводяться  мистецькі та спортивні заходи.

Упродовж травня - липня  2014 року управлінням  соціального захисту населення вживався комплекс заходів направлених на соціальну підтримку соціально незахищених верств населення району.
 785 малозабезпеченим сім”ям призначено та виплачено державну соціальну допомогу на суму 6 млн. 707, 2 тис. грн .
 3158 сім”ям при значено та виплачено  державну допомогу відповідно до  Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми» на загальну суму 9 млн. 798, 1 тис.грн., а саме:

Ø  одноразову допомогу при народжені дитини виплачено  1566 сім’ям на суму 6 млн. 544, 3  тис. грн.;
Ø  допомогу по догляду за дитиною до виповнення нею трирічного віку- 1155 сім’ям на суму  2 млн. 133, 9 тис. грн.;
Ø  допомогу на дітей одиноким матерям – 382 особам на суму 602, 2 тис. грн.;
Ø  допомогу на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням – 32 особам на суму  259, 6  тис. грн.;
Ø  тимчасову допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів виплачено  44 особи на суму 88, 5 тис. грн.;
Ø  допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами виплачено 38 особам на суму 146, 1 тис. грн.;
Ø  допомогу при усиновленні дитини виплачено 6 сім'ям на суму 28, 3 тис. грн..

             Крім цього виплачено допомогу 4 прийомним сім'ям  на суму 13,3 тис. грн.

             За рахунок коштів місцевого бюджету виплачено компенсацій 34 особам, які надають соціальні послуги на суму 13,7 тис. грн.

            595 дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства виплачено державну соціальну допомогу разом з надбавкою на догляд на суму 2 млн. 90, 9  тис. грн..

             Усього профінансовано соціальних допомог на загальну суму 18 млн. 609, 5 тис. грн..

За рахунок  коштів  місцевого бюджету  надано пільг ветеранам ОУН – УПА, сім”ям, у яких проживає два і більше інвалідів, одиноким інвалідам І групи, інвалідам по зору І та ІІ груп на суму 23, 4 тис. грн.

  3   особам надано статус дитина війни,
  3   особам надано статус ветерана війни,
15   особам надано статус ветерана праці,
  9   ветеранів війни оздоровлено в санаторно - курортних закладах,
 33  інваліди забезпечено засобами реабілітації.

 Усього оздоровлено 128 дітей пільгових категорій, у тому числі: 20 дітей – сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, 96 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, 8 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 4 талановитих і обдарованих дітей. Діти оздоровлені за рахунок коштів державного та обласного бюджетів у оздоровчо – спортивних і оздоровчо -  лікувальних таборах на березі Чорного та Азовського морів і у табарах Львівської області.
30 дітей з дитячого будинку змішаного типу “Добре серце” оздоровлено в оздоровчо – спортивному таборі “Маяк” Львівського національного аграрного університету за рахунок коштів районного бюджету.

Дякую громадськості району які сприяють покращенню соціально-економічного розвитку району.

Немає коментарів:

Дописати коментар