вівторок, 19 березня 2013 р.

Чому служба Буського райавтодору не працює повноцінно?

  Під час надзвичайної ситуації яка склалася в Буському районі щодо розчищення автошляхів від снігу, служба Буського райавтодору виявила неспроможність виконувати покладені на неї обов'язки. Техніки для прибирання снігу жителі району майже не бачили, а основний тягар по розчищенню доріг випав на фермерські господарства та на ініціативу громадян.
 На жаль, господарства немають відповідного технічного обладнання для таких потреб і пісково-соляної суміші для посипання доріг в них також немає. Розбалансованість гілок влади призвела до сумних наслідків: ніхто нізащо не відповідає і впливу на служби району виконавча вертикаль влади немає. На наш погляд потрібні зміни на рівні Верховної Ради України, а саме делегувати відповідні повноваження контролю органам місцевого самоврядування та підкріпити це фінансово, тоді можна буде реагувати на нештатні ситуації більш ефективно. Оцінка роботи райавтодору це нефаховість і несвоєчасність.

Буська РО ВО "Свобода" прийняла участь у 10-тисячному марші "Вставай, Україно!" у Львові


  У Львові акція "Вставай, Україно!" розпочалася багатотисячним маршем від пам'ятника Івану Франку до пам'ятника Тарасу Шевченку.  Львів'яни крокували із гаслами: "Вставай Україно – час настав!", "Бандитам – тюрми!", "Геть Януковича!", "Україна – понад усе!" та ін. Далі захід продовжиться вічем на площі перед пам'ятником Шевченку за участі опозиційних лідерів Олега Тягнибока та Арсенія Яценюка.
  "Реакція бандитської влади на акцію протесту "Вставай, Україно!" змушує нас упевнитися у правоті наших дій. Ми вийшли на вулицю, адже усвідомлюємо, що парламентська боротьба потребує підтримки людей. Нам необхідно почути, що кажуть люди, побачити очі рішучо налаштованих громадян та отримати їхню підтримку. Керівники трьох опозиційних парламентських фракцій зареєстрували близько 30 законопроектів. Але які би чудові закони не ухвалювала опозиція у Верховній Раді, поки ми не змінимо систему відносин між владою та опозицією, доки не відбудеться перезавантаження Верховної Ради, – ці закони не матимуть жодного сенсу, адже ця бандитська влада звикла діяти не за законами, а "па панятіям". Тому наша мета – усунути режим Януковича та ліквідувати наслідки його правління, не допустити реваншу кримінальної олігархії і розпочати докорінні зміни в державі", – наголосив під час брифінгу лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.