субота, 23 лютого 2013 р.

"Свободівці" звернулися в екологічну комісію щодо несанкціонованого підпалу сміття обабіч траси Київ-Чоп   Підприємство яке виконувало роботи щодо зрізання тополь які були заражені омелою залишило гори сміття та дві "небезпечні" тополі біля автобусної зупинки Вербляни, одна тополя була наполовину зрізана, що становило небезпеку для громадян які очікують транспорт на зупинці. Після втручання місцевих ЗМІ та Буської районної ради 20 лютого тополі все ж зрізали та забрали. От тільки гори сміття прибрати забарилися...
   Їдучи на роботу в п'ятницю 15 лютого заступник голови Буської районної ради "свободівець" Богдан Гринишин побачив що купи сміття просто спалюють, виявляється підприємство найняло для цієї роботи місцевих чоловіків. У відповідь на порушення було направлене депутатське звернення в Комісію з питань екологічної безпеки , використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища Буської районної ради, очікується адекватна реакція на дії підприємства.

У Буську «свободівці» прийняли участь у виховній годині "Мова - душа народу"


В приміщенні Буського районного народного дому відбувся захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови - "Мова - душа народу". В заході прийняв участь заступник голови Буської районної ради, свободівець Богдан Гринишин, який зачитав «Відозву до освітян, студентів школярів та їх батьків», автором якої є народний депутат України - Ірина Фаріон.
   Свободівець наголосив на посиленні наступу на українську мову міністерством освіти очолюване Д.Табачником та озвучив присутнім конкретні факти антиукраїнської діяльності міністра – зменшення прохідного балу з української мови під час вступу, скасування іспиту з української мови при завершенні бакалаврату, перехід на навчання іноземців з державної мови на - російську, ймовірне запровадження російської мови як предмету у середні школи, запровадження асиміляторського конкурсу вивчення російської мови «Лукоморьє» - все це свідчить про оголошену всередині країни боротьбу з українською мовою. ВО «Свобода» закликає Вас усіма прийнятними методами боронити нашу духовну незалежність: організовувати гуртки з вивчення історії української державності, активно здійснювати національне виховання через правдиві факти нашої історії.
   Також свободівці поширили листівки - «Відозва до освітян, студентів школярів та їх батьків» у наметі на території Буської автостанції.