понеділок, 13 січня 2014 р.

Буська районна організація ВО "Свобода" встановить намети для вступу громадян у Всеукраїнське об’єднання «Майдан» Львівщини


 17 січня 2014 року у п'ятницю у місті Буськ на площі Звитяги (біля Автостанції) будуть встановлені намети ВО "Свобода" для збору підписів громадян про вступ до організації Всеукраїнського об’єднання «Майдан» на Львівщині. 
 Також зауважимо, що приєднатися до Всеукраїнського об’єднання «Майдан» має змогу кожен охочий відвідавши офіційний сайт організації за посиланням http://maidan2013.com.ua/join де потрібно заповнити заяву на вступ та отримати посвідчення члена громадської організації ВО "Майдан".

Рада ВО "Майдан" затвердила склад ініціятивної групи, яка створюватиме організацію на Львівщині

13 січня 2014 року на засіданні Ради Всеукраїнського об'єднання "Майдан" було затверджено склад ініціятивної групи зі створення організації ВО "Майдан" на Львівщині. Про це повідомив член Ради "Майдану", заступник голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський.
Рада об'єднання заслухала з цього приводу члена президії ВО "Майдан", народного депутата України Валерія Пацкана. Після обговорення було затверджено ініціятивну групу зі створення організації на Львівщині в такому складі: Роман Ілик, Володимир Парубій, Роман Брезіцький, Ірина Сех, Ярослав Пітко, Василь Молдован, Оксана Юринець, Євген Филипець, Олег Кузан, Іван Вакарчук, Петро Колодій.
Ініціятивній групі доручено створення обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Майдан" на Львівщині.
Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"