субота, 1 березня 2014 р.

Депутата Буської районної ради від ВО "Свобода" Наталію Сервило обрано головою постійної комісії Буської районної ради з питань бюджету

Депутата Буської районної ради від ВО "Свобода" Наталію Сервило обрано головою постійної комісії Буської районної ради з питань планування, бюджету та фінансів.  Сервило Наталія Ярославівна член Всеукраїнського об’єднання "Свобода", працює вчителем у загальноосвітній школі №2 м. Буськ.

Бущани молилися за душі полеглих Небесної сотні біля пам'ятника Скорботи

28 лютого 2014 року, на 9 день розстрілу мітингувальників силовиками на Майдані, Бущани вшановували загиблих Героїв молитвою. Люди зібралися біля пам'ятника Скорботи у Буську. Священнослужителі провели панахиду за померлими та закликали усіх спільно молитися за Україну щовечора о 21.00.

Буська районна рада просить звільнити очільників районної прокуратури, міліції та ДАІ

27 лютого 2014 року Буська районна рада на своїй сесії висловила недовіру прокуророві району Романові Андресу та звернулася до Генерального прокурора України Олега Махніцького з проханням звільнити районного прокурора з посади. Про це повідомив заступник голови Буської районної ради свободівець Богдан Гринишин.
На сесії депутати також вирішили звернутися до міністра внутрішніх справ щодо звільнення начальника Буського районного відділу ГУ МВСУ у Львівській області Романа Павлюка. Окрім цього, депутати просять центральну владу звільнити головного лісничого Буського лісництва та начальника районного ДАІ.
Депутати розкритикували роботу цих посадовців, зокрема висловили обурення тим, що вони перешкоджали поїздкам жителів району на Майдан та своїми діями підтримували злочинний режим Януковича.
Нагадаємо, що 25 лютого голова Буської райдержадміністрації Володимир Сай подав у відставку.
Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"