неділя, 2 березня 2014 р.

Ірина Сех очолила Львівську обласну державну адміністрацію

Голову Львівської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірину Сех призначено на посаду голови Львівської обласної державної адміністрації. Про це йдеться в Указі виконувача обов'язків Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова, оприлюдненому 2 березня 2014 року.
Ірина Сех народилася у Бродівському районі на Львівщині. Закінчила Тернопільський педінститут та факультет правознавства Львівського національного університету ім. Івана Франка. Упродовж двох каденцій була депутатом Львівської обласної ради. Очолювала фракцію ВО "Свобода" у Львівській обласній раді та керувала депутатською комісією екології, природних ресурсів та рекреації.
На виборах 2012 року до Верховної Ради України перемогла в 119-му мажоритарному виборчому окрузі, отримавши прихильність 65% виборців. У парламенті очолила Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Є автором або співавтором 17 законопроектів та низки постанов.
Одружена, разом з чоловіком виховують дочку Дарину.
Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"

ВО "Свобода": Україні оголосили війну. Усі на захист Батьківщини!

Брати і сестри українці!
Рада Федерації Росії надала Президентові РФ Владіміру Путіну згоду на введення військ в Україну. Це – війна! У таких умовах українське суспільство потребує максимальної мобілізації.
Закликаємо:
- виконувача обов'язків Президента України – негайно підписати Указ про запровадження в державі воєнного стану та проведення загальної мобілізації;
- Верховну Раду України – затвердити цей Указ на надзвичайному засіданні.
Гебістський маніяк Путін вирішив приміряти на себе ганебні лаври Гітлера. Агресія з боку Кремля отримає гідну відсіч.
Усі на захист Батьківщини! Не віддамо жодного клаптика української землі окупантам.
Ми переможемо!
Слава Україні!
Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"