вівторок, 25 лютого 2014 р.

Відбулася зустріч керівництва Буської районної ради з працівниками РДА

25 лютого в сесійному залі Буської районної ради відбулася зустріч керівництва райради з працівниками райдержадміністрації, обговорювалося питання політичної ситуації в державі та необхідності проведення люстрації в районі. 
 Перед присутніми виступили керівники Буської районної ради, зокрема заступник голови Буської райради "свободівець" Богдан Гринишин, який зазначив, що більша частина працівників Буської РДА підтримувала Майдан матеріально та морально.
 Було засуджено дії першого заступника голови Буської РДА Марії Яцик, яка зійснювала тиск на окремих працівників, змушуючи їх вступати до "Партії Регіонів". За результатами зібрання було вирішено опечатати кабінет першого заступника голови РДА Марії Яцик, яка на даний час перебуває на лікарняному. За інформацією інтернет-ресурсів району, Марія Яцик також причетна до корупційних дій, зокрема до отримання нею значних хабарів, у РДА не на "диктофон" повідомляють про зацікавленість прокуратури деякими фактами її діяльності.
 Також стало відомо з достовірних джерел, що голова Буської РДА Володимир Сай написав заяву на звільнення з займаної посади.

У Буську відбулося народне Віче

 23 лютого біля приміщення Буської районної ради відбулося велелюдне народне Віче. Бущани молилися за душі полеглих Героїв Майдану, дякували повстанцям за перемогу над кривавим режимом, також слова подяки звучали всім людям які допомагали Майдану. На віче були присутні священики всіх конфесій району, депутати місцевих рад, представники громадських організацій, члени самооборони майдану, вчителі, діти... Кількість учасників віче понад 500 осіб.
 На заході відбулися виступи представників самооборони та учасників подій на Майдані в Києві. Люди, обговорюючи ситуацію в країні, висловлили свою точку зору подальшого розвитку держави: застерігали нову владу не піти шляхом очільників "помаранчевої революції" та не втратити завойоване на майдані, проводити докорінні зміни на місцях - у районі, зокрема люстрацію, нікому не давати хабара, а також побажали, щоб Майдан стояв до 25 травня, поки остаточно не сформується виконавча влада. Люди скандували Ганьба! - корупціонерам району, які активізувалися навіть на сільському рівні, продажним членам виборчих комісій, через яких до влади проник окупаційний режим, суду та прокуратурі району, (яка за вказівкою адміністрації Януковича відмінила 6 рішень Буської районної ради), "смотрящим" сторонибабського спиртзаводу. 
  Бущан закликали не бути байдужими і вірити у зміну суспільства та відстоювати свою перемогу...
 Після віча відбулася хода до пам'ятника Скорботи.