пʼятниця, 17 травня 2013 р.

"Свободівці" взяли участь у відзначенні 98 річниці перемоги Українських Січових стрільців на горі Маківка

  12 травня відбулися урочисті заходи з нагоди 98 річниці перемоги Українських Січових стрільців над армією російської імперії на горі Маківка що у Сколівському районі.
 На заходах були присутні представники Буської районної організації ВО "Свобода": голова братства ОУН-УПА, станичний Буського району Мар'ян Длугош, Ярослав Коза, депутат Красненської селищної ради Богдан Чучман. Були присутні "свободівці" Андрій Тягнибок - народний депутат України та Галина Чорна - депутат Львівської обласної ради, представники ветеранських та молодіжних організацій. Учасники поклали вінки та кошики з квітами і взяли участь у панахиді за полеглими в бою вояками.
  

Богдан Гринишин привітав працівників культури з наступаючим професійним святом

   16 травня заступник голови Буської районної ради, "свободівець" Богдан Гринишин взяв участь у роботі наради директорів та художніх керівників сільських Народних домів.
"Свободівець" привітав присутніх з наступаючим професійним святом Днем працівників культури та аматорського мистецтва, та взяв участь у врученні нагород кращим працівникам за професією.