вівторок, 29 квітня 2014 р.

Поміж селами Богданівка і Полоничі працює дорожна техніка

"Добра дорога - це добро для всіх", - новий керівник РДА "свободівець" Богдан Гринишин задоволений тим, що район першим в області почав відновлювати шляхи, які у більшості своїй сьогодні  перетворилися на напрямки. "Незважаючи на кризу,  цього року на ремонт доріг з державного і обласного бюджетів  має піти більше 4 мільйонів гривень. Обласні депутати настояли на поверненні  коштів, що були  неосвоєні з певних причин минулого року".
     Оновиться шлях з Красного  (від лікарні) і на Золочів.  У два тури: капітально і поточно  пройде ремонт дороги на Яблунівку - Буськ-Вузлове.  Будуть відновлювати  дороги в Заводському, Сторонибабах, в інших селах. Там уже місцева влада має вирішити, які частини шляхів ремонтувати.

Голова райдержадміністрації Богдан Гринишин взяв участь в освяченні пам’ятника "Небесній Сотні"

27 квітня поблизу села Ожидів  було відкрито та освячено пам’ятний знак в честь "Небесної Сотні". Пам'ятник встановлено на перетині чотирьох шляхів, де починається дорога до рідного села отця Маркіяна Шашкевича - Підлисся. На пам'ятному знаку викарбувані імена та фотографії загиблих Героїв з Львівщини.
 Громада вшанувала загиблих Героїв молитвою та хвилиною мовчання. Перед учасниками заходу виступили голова Буської райдержадміністрації "свободівець" Богдан Гринишин, депутати районної ради, громадські діячі. Діти читали авторські вірші та співали патріотичні пісні. Також на заході кожен охочий мав змогу скуштувати козацький куліш, яким харчувалися майданівці взимку піч дас "революції гідності".
 Також у неділю "свободівці": депутат Буської районної ради Володимир Юхима та депутат Львівської облради Андрій Холявка провели зустріч з громадянами біля трьох церков у смт.Красне, де наголосили про героїчні подвиги майданівців та обговорили суспільно-політичну ситуацію в державі.