середа, 16 жовтня 2013 р.

Народний депутат України Ірина Сех, заступник голови районної ради Гринишин Богдан, депутати Буської районної ради РО "Свобода" взяли участь у вічі борцям за волю України.На символічній могилі між селами Новосілки - Задвір"я де відбулася панахида за загиблими воїнами УПА. Бій відбувся в жовтні 1944 року.
Виступаючи перед громадою, Ірина Сех привітала всіх з нагоди 71-ої річниці створення Української повстанської армії та Святом Покрови Божої Матері. «Сьогодні, стоячи біля цього пам’ятника полеглим, хочу сказати: ми пам'ятаємо ваш подвиг. Завдяки вашій вірі та самопосвяті, сьогодні ми живемо в Українській державі. Дякую за вашу незламність. Дякую також нині живим ветеранам, з якими маємо щастя спілкуватися, і прошу Бога, щоб він дав їм здоров'я, радості та благополуччя. Вірю, що дуже скоро подвиг ОУН і УПА буде визнано на державному рівні», - зазначила Ірина Сех.

В Новому Милятині відбулося віче борцям за Волю України

Народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Ірина Сех разом з Буською РО Свобода у день Покрови Богородиці та 71-ої річниці створення Української повстанської армії відвідали  віче борцям за Волю України в селі Новий Милятин Буського району та взяли участь у панахиді біля пам’ятника Борцям за волю України.

Цей монумент було встановлено у 2010 році за сприяння Буської районної організації ВО «Свобода». На ньому викарбовано імена повстанців, які походять із цього села або загинули в цій місцев
ості.

Марш Боротьби-2013 в місті Київ

О 16:00 біля пам'ятника Т.Шевченкові розпочалося урочисте віче. Українці вщерть заповнили площу перед постаментом. На мітингу присутні вояки-ветерани ОУН–УПА, у повному складі присутня парламентська фракція ВО "Свобода", представники инших опозиційних сил. Святкування відбувається на чолі з лідером українських націоналістів Олегом Тягнибоком.
Націоналісти від парку Шевченка пройшли маршем Хрещатиком до Михайлівської площі. Учасники Маршу йшли із гаслами на захист національних, соціяльних, історичних та громадянських прав українців. Вимоги заходу: повернути звання Героїв України Степанові Бандері та Романові Шухевичу, визнати боротьбу ОУН–УПА національно-визвольною боротьбою Української нації та проголосити 14 жовтня – День створення УПА – державним святом.

Буська РО "Свобода" відзначила Покрову в смт.Красне

Буські свободівці разом з народним депутатом Іриною Сех у день Покрови Богородиці та 71-ої річниці створення Української повстанської армії відвідали селище Красне Буського району. Цього дня після відправи у церквах у селищі відбулося віче за участі місцевої влади, ветеранів УПА, духовенства, громадськості.
Далі відбулося покладання квітів до братської могили повстанців та могили головнокомандувача УПА Василя Кука та вшанування полеглих хвилиною мовчання. Священики місцевих церков відслужили біля могил панахиду. Після молитви заслужений артист України, депутат Львівської обласної ради свободівець Остап Стахів виконав повстанські пісні.
По завершенню віча відвідали історико-краєзнавчий музей селища, одна з експозицій якого присвячена боротьбі УПА та головнокомандувачу Василю Куку. 
  

Виставка до 71 річниці УПА в місті Буськ

Народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Ірина Сех, разом із заступником голови районної ради Богданом Гринишином  відвідали виставку у палаці Бадені в Буську, присвячену 71-ій річниці УПА. Експозицію архівних фото та документів часів національно-визвольної боротьби підготували Буська районна організація ВО «Свобода» та товариство «Бужани». 
У одній з кімнат колишнього графського палацу було представлено матеріали про визвольну боротьбу ОУН і УПА, а також книжкову виставку. Особливий інтерес відвідувачів привернула колекція краєзнавчих публікацій про населені пункти району.
Організатори виставки провели екскурсію для народного депутата Ірини Сех, яка у свою чергу висловила вдячність бужанам за небайдужість і копітку працю задля збереження української національної пам’яті.