середа, 11 червня 2014 р.

У Буську працює медична клініка на колесах

З ініціативи та за сприяння голови обласної держадміністрації Ірини Сех, голови Буської районної державної адміністрації Богдана Гринишина та ВО "Свобода" у м.Буськ з 10 червня розпочала свою роботу безкоштовна"Медична клініка на колесах "Дар Життя".
Лікарі-терапевти проводять професійний огляд та діагностику, ЕКГ серця, аналіз крові на цукор/ гемоглобін/ і холестерин, аналіз сечі, скринінг зору/слуху, тестування легеневої функції.
Лікарі-стоматологи проводять чистку, фторування, зроблять рентген-знімки, за необхідності видалення зубів, лікування карієсу, деякі види ендодонтичних процедур.
Медична та стоматологічна допомога буде надаватись у першу чергу дітям-інвалідам, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей. 
Акція триватиме до 20 червня.
За довідками звертатись до помічника народного депутата України Ірини Сех - Наталії Ярославівни Сервило за телефоном 0679465032.
Нагадаємо, що за весь період дії благодійного фонду цей унікальний мобільний центр фізичного та духовного здоров'я об'їздив чимало країн і надав безкоштовну допомогу сотням тисяч людей. У наш район клініка на колесах приїжджала у 2012 та 2013 роках також за сприяння народного депутата України Ірини Сех. Минулоріч за день обстежували більше 25 надбужанських дітей. Серед найпоширеніших захворювань: збільшення щитовидної залози, захворювання опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту та залізо-дефіцитні анемії".

Немає коментарів:

Дописати коментар