середа, 20 серпня 2014 р.

Голова Буської РДА "свободівець" Богдан Гинишин провів організаційні заходи щодо відзначення в Буському районі Дня Незалежності

19 серпня, під час засідання організаційного комітету, який провів голова райдержадміністрації Богдан Гринишин було заплановано проведення заходів щодо відзначення Дня Незалежності, Дня Державного Прапора України та 90-річчя з дня народження Софії Караффи-Корбут на території Буського району. 
 Урочиста академія та святковий концерт до Дня Незалежності відбудеться 22 серпня в районному народному домі м.Буська. Початок о 15.00 год. Під час заходу заплановано вручити відзнаки районної ради «Почесний громадянин Буського району», паспорти громадян України молодим людям, яким на цей момент виповниться 16 років, покласти квіти до пам’ятника Незалежності, переглянути тематичний концерт за участю хорової капели працівників освіти, вокального колективу «Перевесло» з Олеська, народного духового оркестру, гурту духовної пісні «Кво вадіс», окремих виконавців. З доповіддю перед учасниками урочистостей виступить голова райдержадміністрації Богдан Гринишин.
Заходи до Дня незалежності України заплановано також провести у інших населених пунктах району відповідно до планів відзначення Дня Незалежності на місцях. 
Серед ініціатив керівництва – звернутися до жителів району, аби 23 та 24 серпня було встановлено максимальну кількість державних прапорів на фасадах будинків, балконах, а на час проведення заходів його учасники та глядачі були одягнуті у вишиванки.
Недільної днини відзначення Дня Незалежності продовжиться на території спортивного комплексу м.Буська, де відбудеться футбольний турнір серед жіночих команд, військово-патріотичні змагання, концерт духовних та патріотичних пісень у виконанні гурту «Кво вадіс», ансамблів та окремих вокальних виконавців. Напередодні,23 серпня, о 10.00 год. на майдані Незалежності райцентру буде урочисто піднято велике полотнище Державного прапору України, день якого відзначаємо з часу, коли 23 серпня 1991 року — після провалу путчу в Москві — група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради.
Надалі цього ж дня керівництво району, громадськість відзначатимуть ще одну важливу дату - 90-річчя з дня народження нашої землячки, художниці Софії Караффи-Корбут, яка стала знаменитою завдяки своїм неперевершеним графічним роботам.

Окрім цього, 23 серпня поблизу с.Задвір’я відбудеться Свята Літургія з нагоди відзначення 94-ї річниці битви оборонців Львова з більшовицькою кіннотою С.Будьонного.

Немає коментарів:

Дописати коментар