субота, 22 лютого 2014 р.

У селищі Олеську "регіонал" стріляв у людей з пістолета

Учора пізно ввечері в селищі Олесько Буського району недавній член фракції Партії регіонів у Буській районній раді Володимир Сисун стріляв у людей з травматичного пістолета. Про це повідомив заступник голови Буської райради свободівець Богдан Гринишин.
Як розповіли потерпілі, Сисуну видалося, що хлопці написали на його брамі "Регіонал", і він змусив їх стирати напис, погрожуючи пістолетом.
"Ми з хлопцями йшли селищем, коли нас наздогнала автівка. З неї вийшли кілька чоловіків і почали звинувачувати, що начебто ми написали на брамі Сисуна образливі слова. Ми заперечили ці звинувачення, але вони нам пригрозили і забрали одного хлопця, аби він відмив напис", – розповідає 19-річний Дмитро Лішньовський.
В інцидент втрутився селищний голова і члени народної самооборони. Тоді приїхав сам Володимир Сисун, який спочатку погрожував, потім витягнув пістолет, вдарив ним Дмитра по голові й вистрелив, травмувавши хлопцеві лопатку.
Як повідомляє заступник голови Буської районної ради, громада селища дуже обурена такими діями депутата, який в світлі останніх подій позірно вийшов із фракції ПР. Люди збираються пікетувати райвідділ міліції, вимагаючи справедливого покарання для Володимира Сисуна.
Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"

Немає коментарів:

Дописати коментар