неділя, 12 січня 2014 р.

Брати і сестри українці!

Вітаємо Вас і Ваші родини з Різдвом Христовим та Новим Роком! Оновлення, яке дарує Різдво, спонукає осмислити пройдений шлях і запалює в серці надію. Бо, піднявшись на Революцію гідности, змінилися ми самі – повірили в свої сили, усвідомили себе Нацією. А значить – здатні змінити й свою країну. Але боротьба триває. Можливо, до перемоги ще довго йти...
Наші предки – княжі дружинники й козаки, повстанці Холодного Яру і вояки УПА – не раз, бувало, стрічали Різдво далеко від затишку рідної хати. Приходилось – і в походах, козацьких таборах чи повстанських криївках. Нині ж наша Січ і криївка – Майдан у серці столиці.
Батьки й діди густо полили цю землю своєю кров'ю, аби відстояти право українців на Свободу і Незалежність. І наше "Героям – слава!" лунає нині на їхню честь. Заради майбутнього наших дітей не маємо права згубити ту славу, бо нам легше, бо наша боротьба – беззбройна. Наше завдання – відстояти право українців бути господарями у своїй державі.
Нехай стійкість, мужність і віра героїв Різдвяною зіркою сяють у наших душах. Наснаги, звитяги і Божої благодаті! Здоров'я і щастя нашим родинам! Веселих свят у своїй, Богом даній країні!
Радуймося, бо Син Божий народився! І славімо його!
Олег Тягнибок, 
Голова ВО "Свобода"

Немає коментарів:

Дописати коментар