неділя, 18 серпня 2013 р.

Ірина Сех взяла участь в освяченні дитячого будинку сімейного типу в місті Буську


16 серпня 2013 року народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірина Сех взяла участь у відкритті та освяченні дитячого будинку сімейного типу в місті Буську Львівської області. Також на заході були присутні представники Буської районної організації ВО "Свобода": заступник голови Буської районної ради "свободівець" Богдан Гринишин, депутат Буської районної ради Наталя Сервило, депутати Буської міської ради Володимир Ступак та Олексій Сидоров, а також депутат Львівської обласної ради Володимир Чехут.
 Вітаючи господарів оселі – Наталію та Віктора Севруків, які взяли на виховання чотирьох дітей – Ірина Сех подарувала багатодітній сім'ї ікону Божої Матері й побажала усім домочадцям злагоди у буденному житті, сімейного затишку та опіки Пресвятої Богородиці.
 "Сподіваюся, що саме тут – у новоосвяченому будинку сімейного типу, ще четверо дітей, колись позбавлених батьківської опіки, відчують родинну турботу та радість дитинства", – зазначила націоналістка.
 Зауважимо, що в сім'ї Севруків виховуються троє власних і четверо прийомних дітей. Відтепер усі проживатимуть у двоповерховому будинку, в якому є чотири кімнати, вітальня, кухня, ванна та санвузли. На ремонт та вмеблювання оселі з обласного бюджету виділили 400 тис. грн, з них 300 тис. грн вже профінансовано.

Немає коментарів:

Дописати коментар